- LEDVANCE

Цена
€1 12 / 2 19 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E14 |
| Мощност (W) | 4.5 |
| Светлинен поток (lm) | 470 lm |
| Цветна температура | 6500K Студено бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | А+ |
| Експлоатационен живот (h) | 15 000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 360° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE CLB40 LED крушка свещ - Антибактериална, 470lm, 6500K Студено бяло, E14
Изживейте превъзходна хигиена на осветлението с LEDVANCE CLB40 LED крушка свещ, оборудвана с антибактериално покритие, което намалява растежа на микроорганизми по повърхността. Със 470 лумена студено бяла светлина (6500K) и компактен цокъл E14, тя е идеална за декоративни осветителни тела, полилеи и отворени лампи.
Ключови Предимства
- Антибактериално покритие — Помага за поддържане на по-чиста повърхност, като възпрепятства растежа на бактерии, перфектно за кухни, бани и здравни заведения.
- Енергийно ефективна — Консумира само 4.5W, като осигурява 470lm, замествайки традиционните 40W крушки и пестейки до 90% енергия.
- Дълъг живот — До 15 000 часа надеждна работа, намалявайки честотата на смяна.
- Мигновено включване — Пълна яркост веднага без време за загряване, без трептене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E14 |
| Мощност | 4.5 W |
| Светлинен поток | 470 lm |
| Цветна температура | 6500K Студено бяло |
| Напрежение | 220-240 V |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| С димер | Не |
| Енергиен клас | А+ |
| Експлоатационен живот | 15 000 h |
| Цветопредаване (CRI) | 80 |
| IP защита | IP20 |
Какво има в кутията
- 1 x LEDVANCE CLB40 LED крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





